Zaujímavé novinky na Wakelake
Utorok 02. Júna 2020
Autor: Boardlife

0 komentárov

Zaujímavé novinky na Wakelake

Leto sa nám pomaly rozbieha, teploty utešene rastú. Zimné bundy sme odložili, aj keď sa Tatry pekne zabeleli. Pozrime si čo pre nás pripravil bratislavský vlek a športový areál Wakelake.

Prvou z noviniek, sú pravidelné kurzy pre začiatočníkov, ale aj pre skúsených jazdcov pod vedením profesionálnych wakeboardových trénerov. Kurzy prebiehajú pod názvom „Beginner Monday“ a „Beginner Wednesday“ a prebiehajú vždy v pondelok a v stredu od 9:00 do 12:00. Pondelky sú pod vedením Michala Zuba a štvrtky pod vedením Tomáša Jadrného. Cena za kurz je 25€. V cene je zahrnutý́ inštruktor na 1,5h, zapožičanie vystroja a 3 hodiny jazdenia v spomalenej rýchlosti.

Ďalšou novinkou je "Trick Tueasday" s Tomášom Jadrným a "Trick Thursday" s Michalom Zubom. Kurz prebieha každý utorok a štvrtok v čase od 9:00 do 10:30. Kurz je určený́ všetkým, ktorým už̌ samotná́ jazda na vleku nestačí́ a chcú́ trochu posunúť̌ svoje hranice jazdenia. Do kurzu sa môžu prihlásiť jazdci, čo odjazdili minimálne 29 kolečiek.

Obsah kurzu:
•Balančné cvičenia
•Tail press - náklony na pätu wakeboardu
•Ollie - hopík, skok
•Obchádzanie prekážok na vzdialenejšej strane
• Prejazd prvej prekážky (kicker, slider ..)
•Graby - chytanie dosky rukou pri poletoch

Cieľ: Pomocou prípravných cvičení a techník naučit jazdcov základné triky a otvoriť tak možnosti využitia nášho wakeparku pre širšie publikum. Trvanie: 1,5h s trénerom + toľko jazdenia, koľko vydržíš.

Na záver je tu informácia ohľadne otváracích hodín areálu Wakelake. Od 1.6.2020 sú nasledovné:

Pondelok – nedeľa od 9:00 do 20:30

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: wake wakelake

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!