Unlocking Creativity: Wakeskaterka Zuzka Vráblová súčasťou globálneho videa
Streda 23. Júna 2021
Autor: Red Bull

0 komentárov

Unlocking Creativity: Wakeskaterka Zuzka Vráblová súčasťou globálneho videa

Kreativita nemá hranice. Pozri si globálny počin, ktorý spája nespojiteľné. Toto je Unlocking Creativity, video režírované z bytu, ktoré prepája športovcov z celého sveta.

24 lokalít, 11 športovcov z rôznych kútov planéty a nekonečné obmedzenia, ktoré si vyžadovali bezhraničné spojenie spolu s dávkou kreativity a odhodlania. Video odomyká kreativitu vo všetkých uhloch – od samotnej produkcie až po príbehy športovcov a prepojenia ich domovov v rôznych krajinách. Je príbehom talentovaných ľudí z celého sveta v jednom filme, v ktorom sú vďaka neskutočnému strihu spojení medzi dvomi svetmi – indoorom a miestom, kde športujú.

Keď kreativita nemá hraníc.

Pre rôzne cestovné obmedzenia po celom svete bolo toto globálne nakrúcanie prerušené a režisér, Erwin van den Ijssel, režíroval z jeho amsterdamského bytu. "Je to projekt, v ktorom nakrúcame s viacerými športovcami po celom svete a snažíme sa ich nejako kreatívne prepojiť" Erwin van den Ijssel

Van den Ijssel zvyčajne odovzdával pokyny prostredníctvom Bluetooth spojenia a celé to riadil cez obrovský reproduktor. Takto bol spojený s každou lokalitou na svete, kde sa nakrúcalo. Výsledok celej tej koordinácie a kreatívnej komunikácie? Video, ktoré len tak niekde nenájdeš.

Z obývačky priamo do vody.

V samotnom videu sa nachádza aj naša wakeskaterka Zuzka Vráblová, ktorá sa objavila v obývačke v Piešťanoch, kde skočila von z okna priamo na vodu! Veľký štýl.

Vo videu nájdeš tých najlepších – basketbalový hráč Matisse Thybulle, šermiar Miles Chamley-Watson či skateboardové hviezdy Zion Wright a Courage Adams. Z Turecka je tu svetová šampiónka v Taekwonde Kübra Dağlı, z Čile Sebastián Álvarez a Tania Sachdev z Indie. Slackliner Haruki Kinoshita a esports hráčka Kana Tani sú neprehliadnuteľní. Spôsob, akým sa video natáčalo, sa trochu líšil od toho, ako by produkcia a réžia normálne pristupovala k projektu. Režisér dodáva, že to bolo všetko v prvom rade o tom, že dianie sledoval cez kamerový záznam z malej miestnosti v Amsterdame.

Viac sa o projekte dočítate na stránkach www.redbull.com odkiaľ pochádzajú aj predchádzajúce riadky.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: vrablova zuzana

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!