Jednotkou tohto leta sú nafukovacie paddleboardy. Viete prečo?
Streda 22. Júna 2022
Autor: PR

0 komentárov

Jednotkou tohto leta sú nafukovacie paddleboardy. Viete prečo?

Leto je v plnom prúde a možno aj vy rozmýšľate nad vhodnou aktivitou, ktorou by ste si ho spríjemnili. Ak pred horúčavami utekáte k vode, máme pre vás skvelý tip – vyskúšajte nafukovací paddleboard Aquist. Je to ideálne a praktické riešenie, ako zažiť skutočné vodné dobrodružstvo. Aquist je spojením relaxu, zábavy a fyzickej aktivity!

Paddleboarding spočíva v plavení sa po hladine tečúcej či stojatej vody na doske pripomínajúcej surf. Odlišnosťou je však to, že o pohyb sa nestarajú vlny, ale pádlo. Pri paddleboardovaní dokonale precvičíte svaly celého tela, potrénujete stabilitu a užijete si množstvo zábavy. Táto moderná aktivita sa začína tešiť čoraz väčšej obľube aj na Slovensku a je vhodná skutočne pre každého – mladých, starších a dokonca aj deti.

Nafukovací paddleboard šetrí priestor

Paddleboardy samozrejme môžu byť pevné a vyrobené z rozličných ľahkých materiálov. Oveľa praktickejšou voľbou sú však nafukovacie verzie. Tie vo vyfúknutom stave zaberú len minimum miesta a viete ich prepravovať v kompaktnom batohu. Bez problémov si ich tak môžete zobrať do auta, prípadne do prostriedkov hromadnej dopravy. Po nafúknutí sa z nich stáva plnohodnotná alternatíva pevných paddleboardov. Na dĺžku majú štandardne viac ako 3 metre (v prípade modelov pre dospelých), na šírku okolo 76 – 84 cm a hrubé sú 15 cm. Ďalším benefitom je ich nízka hmotnosť. Tá sa v priemere pohybuje v rozmedzí 8,5 až 11 kg. Model Totem, ktorý je určený deťom, váži dokonca len 7 kg.

Kvalita a odolnosť

Pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu nafukovacích paddleboardov, dbajte na kvalitu. Mali by byť odolné voči UV žiareniu či prasknutiu pri pohybe v blízkosti plytčiny. Jednoducho, musia byť vyrobené z naozaj pevných materiálov.

Nafukovacie paddleboardy slovenskej značky Aquist spĺňajú tie najprísnejšie požiadavky. Ich telo je tvorené špičkovým viacvrstvovým PVC materiálom, ktorý sa nedá len tak ľahko poškodiť ani ostrými predmetmi. Vrchná časť je naviac doplnená o EVA vrstvu, ktorá disponuje perfektnými protišmykovými vlastnosťami. Vďaka pevnej štruktúre majú paddleboardy Aquist nosnosť až 150 kg.

Do pokojnej vody i vĺn

Nafukovacie paddleboardy majú špeciálne navrhnutý tvar, ktorý zabezpečuje maximálnu stabilitu nielen na pokojnej hladine, ale aj v menších vlnách. Môžete si ich tak so sebou bez problémov zobrať na dovolenku pri mori a nepochybne s nimi zažijete kopec zábavy. Stabilitu podporujú smerové plutvy, ktoré sa inštalujú zo spodnej strany. V prípade paddleboardov Aquist sú automaticky súčasťou balenia.

Aké príslušenstvo ešte potrebujete?

Žiadny dobrodruh na paddleboarde sa, samozrejme, nezaobíde bez kvalitného pádla. Najlepšie sú hliníkové verzie s nastaviteľnou dĺžkou, ktoré viete ľahko upraviť na svoju výšku. Hodí sa taktiež výkonná ručná pumpa, s ktorou zvládnete nafúknutie či vyfúknutie v priebehu niekoľkých minút. Praktickým prvkom paddleboardov sú elastické gumičky. Tie spoľahlivo zachytia prepravované predmety. Všetky tieto doplnky sú súčasťou nafukovacích paddleboardov Aquist, takže ich nepotrebujete osobitne dokúpiť.

Vyberte si ten najlepší nafukovací paddleboard pre vás

Pokiaľ chcete mať príjemné leto s nafukovacím paddleboardom, v portfóliu značky Aquist si nepochybne prídete na svoje. Vyberať si môžete zo 4 modelov pre dospelých, pričom každý z nich sa vyznačuje unikátnym dizajnom. Rozdiely sú taktiež v rozmeroch a hmotnostiach. K dispozícii je však aj model špeciálne určený deťom. Aquist pri výrobe paddleboardov spolupracuje s dlhoročným vývojárom, ktorého produkty sú distribuované do viac ako 30 krajín sveta a tešia sa veľkej obľube. Spájajú v sebe maximálnu kvalitu a jedinečné technológie na svetovej úrovni.

Jedinečné nafukovacie paddleboardy Aquist ponúka sieť predajní NAY. Objednať si ich môžete kľudne aj on-line, z pohodlia domova.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: paddleboard SUP

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!