Propaganda Freestyle Park - Liptovský Mikuláš
Štvrtok 12. Septembra 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Propaganda Freestyle Park - Liptovský Mikuláš

Wakeboardový vlek v Liptovskom Mikuláši bol vybudovaný v roku 2013. Jazdiť sa dá na vleku typu sesitec 2.0 system, ktorý sa nachádza na vodnoslalomárskom kanáli v Liptovskom Mikuláši. Vlek pozostáva z dvoch stĺpov a jazdec si užíva jazdu po rovnej vodnej hladine na dĺžke 150 metrov a šírke 30 metrov.

Prekážky - pre rok 2013 sa zvolili 3 základné prekážky, ktoré sa umiestnia na vodnú hladinu, prvou z nich je 16 metrov dlhý A box jazditelný z oboch strán, 6 metrov dlhý box smerujúci nahor z ktorého sa dopadáva na vodnú hladinu z výšky zhruba 1 meter, posledná prekážka je skok 1 meter vysoký a 2 metre dlhý, ktorý je ideálny pre vlek tohto typu. Prekážky sú rozostavené na vodnej hladine tak aby sa dali jazdiť v jednej línií, jazdec si však podľa svojích schopností môže sám vybrať, či si na ne trúfa alebo ich obíde a bude si užívať krásne oblúky po vodnej hladine.

Informácie o cenách nájdete v cenníku.

 

 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!