Súťaž o vstupy na premiéru Absinte – Eversince do Bratislavy
Utorok 22. Septembra 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Súťaž o vstupy na premiéru Absinte – Eversince do Bratislavy

Už len pár dní nás delí od premiéry skvelého snowboardového filmu od Absinthe FIlms - Eversince, ktorú prináša Snowboardfest 25. septembra do Design Factory. Snowboardfest neprináša len skvelé snowboardové súťaže, ale aj premiéry. A nebude to hocijaká premiéra! V Bratislave sa na vás chystajú okrem tvorcov filmu aj jazdci.

Pre tých, čo si chcú trocha zasúťažiť pred premiérou tu máme rýchlu súťaž o dva vstupy. Stačí odpovedať na jednoduchú otázku 1x 2 vstupy na premiéru sú tvoje!!!

Jednoduchá súťažná otázka: 

V akých netradičných priestoroch sa koná premiéra Absinthe Films – Eversince v Bratislave?


Táto súťaž je už ukončená.

Správnu odpoveď hľadajte na facebookovom event premiéry Absinte – Eversince v Bratislave alebo na stránkach Eversince premiéra snb filmu

Dva vstupy na premiéru snb filmu Eversince získava súťažiaci s nickom veve!!! 

Gratulujeme a víťaza súťaže budeme kontaktovať emailom, ktorý zadal pri registrácii. 

Je to jednoduché, ak si registrovaný, stačí označiť správnu odpoveď na súťažnú otázku a si v žrebovaní. Ak si sa neregistroval urob to, je to zadarmo a nezaberie to viac ako minútu. Registrovať sa môžeš TU

Trailer k filmu Absinte – Eversince:

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!