Prvý slovenský jazdec v klube 18 - Samo Jaroš a jeho Cab 1800
Pondelok 07. Novembra 2022
Autor: Boardlife

0 komentárov

Prvý slovenský jazdec v klube 18 - Samo Jaroš a jeho Cab 1800

Slovenský snowboarding je na tom ako je. Nemusíme si mazať med okolo motúzov a vieme, že to nie je slávne. Bavíme sa o členskej základni, parkoch, stave zväzov/asociácií a ďalších možnostiach. No aj napriek tomu vo vrcholovom snowboardingu o Slovensku počuť. Dobré meno reprezentuje Samo Jaroš, ktorý už dlhodobejšie pôsobí v tom najvyššom svetovom snowboardingu.

Ďalším míľnikom, ktorý Samo prekonal je ustátie rotácie 1800 na snehu. Na ľadovci Stubai a v ideálnych podmienkach skvelého snowparku otočil Samo Jaroš Cab 1800 melon, ktorý aj perfektne ustál. Samo sa tak podľa jeho trénera Mateja Matysa zaradil medzi 10 jazdcov, ktorí tento trik na snehu doteraz ustáli. Gratulujeme.

Medzi gratulantov k úspechu Sama Jaroša sa pridali svetové hviezdy snowboardingu ako Anna Gasser, Vlad Khadarin, Tess Coady, Seppe Smits, Clemens Millauer a ďalší.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: samo jaros jaros stubai 1800

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!