Jazdi na jar aj celú budúcu zimu - Gopass spustil predpredaj Šikovnej sezónky Premium 2022/23
Utorok 12. Apríla 2022
Autor: TMR

0 komentárov

Jazdi na jar aj celú budúcu zimu - Gopass spustil predpredaj Šikovnej sezónky Premium 2022/23

Vášniví jazdci sa dočkali! Portál Gopass spustil vo štvrtok 7. apríla predpredaj celosezónneho skipasu Šikovná sezónka Premium 2022/23.

Šikovná sezónka PREMIUM je najvýhodnejší celosezónny skipas do stredísk prevádzkovaných spoločnosťou Tatry mountain resorts, a.s. Prináša tak nielen predplatenú lyžovačku počas budúcej zimy na viac ako 200 km zjazdoviek v štyroch krajinách, ale aj možnosť vyraziť si na lyže ešte do konca aktuálnej sezóny a v prípade dobrých podmienok aj v lete na ľadovec Mölltaler Gletscher.

Boli by sme radi, aby to bola sezónka už do lepších čias. V strediskách chceme lyžiarom priniesť aj novinky, na ktoré sa budú tešiť a ktoré prinesú kvalitnejšiu lyžovačku. Tá najväčšia novinka bude čakať návštevníkov v Jasnej, kde na zimnú sezónu 2022/23 pripravujeme novú 15-miestnu kabínkovú lanovku, ktorá bude spájať Bielu púť s Priehybou. V Jasnej rovnako ako v českom stredisku Ještěd pracujeme na ďalšom posilnení zasnežovania, čo by malo skrátiť a zároveň skvalitniť prípravu tamojších zjazdoviek,“ informoval Igor Rattaj, predseda predstavenstva TMR, a.s.  

Vďaka Šikovnej sezónke Premium môže lyžiar využiť ďalšie zaujímavé benefity, medzi ktoré patrí 15% zľava vo vybraných gastro prevádzkach a obchodoch siete Motion, večerné lyžovanie v strediskách Jasná, Špindlerův Mlýn, Ješted a v Szczyrk Mountain Resort (SMR), bezplatné parkovanie vo vybraných lokalitách do vyčerpania voľných kapacít.

V prvej fáze predpredaja od 7. do 30. apríla 2022 bude Šikovná sezónka Premium k dispozícii za najšikovnejšiu cenu 489.-Eur. Táto cena bude platiť v predpredaji iba do 30. apríla, v ďalších vlnách bude suma vyššia a v decembri bude v predaji za plnú cenu 649.-Eur. Detailné informácie o Šikovnej sezónke Premium nájde verejnosť na webových stránkach gopass.travel.

Šikovná sezónka Premium 2022/23 platí v týchto lyžiarskych strediskách: 

SK: Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec
CZ: Špindlerův Mlýn, Ještěd
PL: Szczyrk Mountain Resort (SMR), Centralny Ośrodek Sportu Skrzyczne(COS Skrzyczne), Beskid Sport Arena (BSA)
AT: Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz, Innsbruck Muttereralm.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: gopass sezonka premium tmr

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!