Jazdenie na ľadovci Mölltaler Gletscher štartuje 10. novembra!
Streda 09. Novembra 2022
Autor: Boardlife

0 komentárov

Jazdenie na ľadovci Mölltaler Gletscher štartuje 10. novembra!

Dobré správy z Korutánska. Lyžiarske stredisko Mölltaler Gletscher privíta prvých lyžiarov už vo štvrtok 10. novembra.

Dlhoočakávaný štart zimnej sezóny v obľúbenom rakúskom stredisku je tu. „Vďaka ochladeniu sa nám podarilo pripraviť do prevádzky ikonickú zjazdovku č. 3, lyžiari a návštevníci budú mať v stredisku k dispozícii aj komplexné zázemie v panoramatickej reštaurácii Eissee. Na príprave ďalších zjazdoviek pracujeme,“ informoval manažér strediska Adam Svačina. Špeciálne slávnostné otvorenie strediska sa uskutoční o týždeň neskôr, v dňoch 18. – 20. 11. 2022. Bohatý sprievodný program ponúkne návštevníkom nielen testovanie lyží, ochutnávky piva a skvelú afterparty, ale aj lyžiarske preteky v tradičnom rakúskom oblečení Dirndl&Lederhosen. Skipasy za flexibilné ceny sú v predpredaji cez gopass.travel od 30 €/deň, pre peších turistov budú k dispozícii špeciálne lístky v cene 20 €/deň.

Lyžiarske stredisko Mölltaler Gletscher je súčasťou ponuky celosezónneho skipasu Šikovná sezónka PREMIUM 22/23, ktoré umožňuje celosezónnu lyžovačku v strediskách na Slovensku (Jasná, Vysoké Tatry), v Českej republike (Špindlerův Mlýn, Ještěd), Poľsku (Szczyrk) a v Rakúsku (Mölltaler Gletscher, Ankogel, Innsbruck Muttereralm) a prináša svojim majiteľom aj ďalšie výhody a zľavy. Šikovná sezónka PREMIUM 22/23 je za zvýhodnenú cenu 549 € v predpredaji ešte do konca novembra.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!