Hintertux Park Opening 2023 sa nezadržateľne blíži
Streda 30. Augusta 2023
Autor: Boardlife

0 komentárov

Hintertux Park Opening 2023 sa nezadržateľne blíži

Vyberaj dosku z pivnice, vosku, doťahuj viazko a priprav sa na prvý tohtoročný opening ľadovcového snowparku v Rakúsku. Už o pár týždňov a to konkrétne od 6. do 8. októbra 2023 sa uskutoční legendárny Hintertux Park Opening.

Betterpark Hintertux otvára svoje brány ako prvý európsky snowpark v novej sezóne. Všetci freestylisti sa už nevedia dočkať skvelého snowparku plného nových prekážok, sprievodných aktivít nie len na kopci, ale aj v údolí a samozrejme veľkej testovačky.

Werni Stock, lokálna legenda a ambasádor Hitertuxu si aj tento rok pre teba pripravili zaujímavú súťaž v podobe Werni's Transfer Games. Tímová session na veľkom skoku s viacerými možnosťami. Nebude chýbať SANE! Snowboarding a ich Metal Battle – jibový masaker. Do rytmu bude hrať Sempre Caoz.

Už tradičným programom na Hitertux Openingu sú premiéry videí. Clemens Millauer prinesie svoj najnovší počin v ktorom si zajazdili aj Anna Gasser, Werni Stock, Tom Tramnitz a Gigi Rüf. Tradičnou je aj detská súťaž a nebude chýbať ani Djský workshop.

1 + 3 sú 4, vyhraj víkend na openingu!

Prihlás sa na newsletter na www.hintertuxparkopening.com a komentuj na IG. Vyhrať môžeš skvelý Hintertux Park Opening balíček s ubytovaním pre 4 osoby, skipasmi, vstupenkami na party. Skvelý štart do sezóny.

Viac info na:

Website / Facebook / Instagram / #hintertuxparkopening / Accommodation

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hintertux opening tux

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!