Vyhraj a poď na Excelent Mystic Sk8 Cup 2014
Streda 25. Júna 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Vyhraj a poď na Excelent Mystic Sk8 Cup 2014

Ďalší ročník Excelent Mystic Sk8 Cupu je už takmer za dverami. Spolu s organizátormi sme si pre vás pripravili súťaž. Mystic Sk8 Cup má za sebou už veľmi dlhú históriu a tento rok oslavuje 20. výročie, toto určite nemôžeš zmeškať. Je to jednoducho udalosť, na ktorej nesmieš chýbať, tak si rezervuj víkend v Prahe v dňoch 4. – 6.7.2014 a zapoj sa do súťaže!!!

Na Mysticu sa tento rok očakáva príchod asi 150 pro skaterov z 25. krajín, pre ktorých stavia Mystic Construction kompletne nový skatepark, ktorý prináša úplne nový koncept jazdenia. Od piatku do nedele budú jazdci pretekať v disciplínach streetstyle, bowl, best trick a v masters kategórii sa pôjde „Bowl Legends“.  Okrem jazdenia je pripravený aj bohatý festivalový program.

Zapoj sa do jednoduchej súťaže, odpovedz správne na našu súťažnú otázku a si v žrebovaní o vstupy na Excelent Mysitic Sk8 Cup 2014 a ďalšie skvelé ceny od Mysticu. Tento krát hráme len o 2 skvelé ceny. Dvaja z vás, ktorých vyžrebujeme získajú toto:

1x permanentka na Excelent Mystic Sk8 Cup + tričko + voucher do mysticskateshop.cz

Súťažná otázka: 

Ktoré legendy skateboardingu pôjdu na Excelent Mystic Sk8 Cupe v kategórii Masters závod „Bowl Legends“?


Táto súťaž je už ukončená.

Je to jednoduché, ak si registrovaný, stačí označiť správnu odpoveď na našu otázku a si v žrebovaní o skvelé ceny. Ak si sa neregistroval, urob to, je to zadarmo a nezaberie to viac ako minútu. Registovať sa môžeš TU

Súťažiť môžeš do 2.7.2014

 Správnu odpoveď hľadaj na www.excelentmysticsk8cup.cz ale v našej správe:

Excelent Mystic Sk8 Cup 2014 – 20. ročník svetového závodu v skateboardingu

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!