Richard Tury a skvelé 5 miesto na WST Dubai Street 2024
Streda 13. Marca 2024
Autor: Boardlife

0 komentárov

Richard Tury a skvelé 5 miesto na WST Dubai Street 2024

Slovenský skater Richard Tury si pripísal ďalší úspešný výsledok na WST 2024. Tentoraz sa preteky jazdili v slnečnom Dubaji a Rišovi sa darilo. Do finále postupoval zo senzačného druhého miesta medzi 8 najlepších. Ďalej Rišove slová.

Richard Tury: "Bol to náročný deň plný skateboardingu, ktorý je mňa znamená veľa. V prvom rade sa chce vám všetkým poďakovať za podporu. Aj vďaka vám sa mi dnes podarilo dostať až do finále WST Dubai Street 2024. Finále síce nedopadlo podľa mojich predstáv - neodjazdil som čisto ani jednu finálovú jazdu, no podarilo sa mi aspoň zajazdiť 2x best trick, ktorý mi zabezpečil aj so šťastím skvelé 5. miesto. Čo je však oveľa dôležitejšie je fakt, že dnes skončila I. fáza kvalifikácie na OH Paríž 2024. Do II. fázy kvalifikácie postupujem z celkového 8. miesta, kde sa stretnem už len so 44 najlepšími skaters z celého sveta. Paríž je skutočne na dosah, a preto ďakujem za všetku podporu."

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Tury Richard Tury

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!