3. ročník úspešného skateboard kempu Progress Skateboard Camp je tu
Piatok 27. Októbra 2023
Autor: PR

0 komentárov

3. ročník úspešného skateboard kempu Progress Skateboard Camp je tu

Tento krát sa bude konať počas predĺženého jesenného víkendu 16.11.-19.11.2023 v Bojniciach. Kemp je určený pre všetky deti a juniorov, začiatočníkov, aj pokročilých jazdcov. Počas 3 dní sa pozrieme do vnútorných parkov ako Downtown Freestyle Aréna Prievidza a SkateHall Nové Mesto nad Váhom, taktiež nakukneme do momentálne najlepšieho slovenského skateparku v Martine.

Okrem skate progresu vás bude čakať množstvo vedľajších aktivít v krásnom prostredí chaty Maxim, ktorá sa nachádza neďaleko Bojnického zámku. Nájdete tu aktivity ako slack line, výlety do prírody, workouty a tréningy na balančných doskách, strečingové a dýchacie cvičenia. Najšikovnejších jazdcov budú čakať ceny od partnerov akcie. Všetko bude prebiehať pod dohľadom profesionálneho tímu s mnohoročnými skúsenosťami s pôsobením na domácej aj zahraničnej scéne. Pozor ! Počet je limitovaný na maximálne 8 detí.

Registrácia na Progress SKateboard Camp 2023 tu.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: camp skate

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!