Videoreport - Majstrovstvá SR v skateboardingu 2021
Streda 29. Septembra 2021
Autor: Ďuri Tury

0 komentárov

Videoreport - Majstrovstvá SR v skateboardingu 2021

Skateboardová súťažná sezóna vyvrcholila v Poprade, kde sa konali Majstrovstvá SR v skateboardingu 2021. Na súťaži s medzinárodnou účasťou súťažiacich z Českej republiky a Poľska nechýbala ani domáca skateboardová špička zo Slovenska.

Do súťaže sa celkovo prihlásilo 30 jazdcov. Za príjemného slnečného počasia si jazdci aj diváci vychutnali kvalitný skateboarding až do neskorých večerných hodín. Mužská kvalifikácia sa jazdila formou spoločného jamu, kde 3 jazdci jazdili spoločne v skateparku 3 minúty. V ženskej kategórii sa odjazdilo len finále aj vzhľadom na nízky počet zaregistrovaných dievčat. Semifinále a finále sa jazdilo tzv. Street league formátom, kde mal každý postupujúci jazdec k dispozícii 2 samostatné jazde a 5 best trickov. Do semifinále postupovalo 12 najlepších jazdcov z kvalifikácie. Do samotného finále postúpilo len 6 najlepších jazdcov. Finále MSR 2021 bolo napínavé až do úplného konca a diváci či jazdci boli s svedkami svetového skateboardingu v popradskom skateparku. Na záver sa jazdci spoločne hecovali v Starý Šmakovec a Bumbu best trick o zaujímavé ceny.

Pozrite sa na top umiestnenia Majstrovstiev SR v skateboardingu 2021:

Mužská kategória:

  1. Richard Tury
  2. Kristián Nguyeň
  3. Vilém Jakeš

Ženská kategória:

  1. Dominika Králiková
  2. Fanny Mészárošová

Juniorská kategória:

  1. Vilém Vlček
  2. Jakub Červeň
  3. Richard Březina

 

BUMBU best trick:

Boris Kupec - fs 50-50 fs 360 out

Starý Šmakovec best trick:

Jasiek Zborowsky - haflcab flip

Kristián Nguyeň - bs boardslide

Jaroslav Ilavský - bs flip

Na záver ešte raz gratulujeme výhercov a ďakujeme všetky sponzorom, divákom za podporu a vytvorenie neskutočnej atmosféry počas celého dňa. Pozriete sa na najlepšie momenty, ktoré boli zachytené vo fotkách a oficiálnom videu! Ďakujeme, že ste boli Majstrovstiev SR v skateboardingu 2021. Skateboarding je to, čo nás spája!

#MSR21

#slovakskateboarding

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tury video skate majstrovstva

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!